• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 24 червня 2006 р. № 878

  Київ

   

  Про надання гуманітарної допомоги
  Киргизькій Республіці

   

  На виконання Указу Президента України від 21 березня 2006 р. № 249 “Про надання гуманітарної допомоги Киргизькій Республіці” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 2092500 гривень для надання гуманітарної допомоги Киргизькій Республіці у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася внаслідок інтенсивних опадів у період з 26 по 29 січня 2006 року.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи:

  узгодити у тижневий строк з Міністерством фінансів та Міністерством економіки перелік витрат, пов’язаних з наданням гуманітарної допомоги;

  забезпечити закупівлю, відправлення і супроводження до місця призначення та передачу отримувачам вантажу гуманітарної допомоги.

  3. Міністерству закордонних справ і Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи узгодити з відповідними органами Киргизької Республіки питання доставки вантажу гуманітарної допомоги.

  4. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення вантажу гуманітарної допомоги, а Адміністрації Державної прикордонної служби — першочергове здійснення контролю під час перетинання державного кордону України.

  5. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи подати до кінця поточного року Міністерству економіки, Міністерству фінансів і Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

   

  Прем’єр-міністр України                                                           Ю. ЄХАНУРОВ

   

  Інд.26