• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 24 червня 2006 р. № 869

  Київ

   

  Деякі питання організації діяльності Державної служби

  спеціального зв’язку та захисту інформації

   

  Відповідно до статей 5–7 і 9 Закону України ”Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1.                        Затвердити організаційну структуру Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації згідно з додатком та загальну чисельність особового складу Служби у кількості 8250 осіб (з них 7400 осіб рядового і начальницького складу), у тому числі граничну чисельність:

  Адміністрації Служби – 1260 осіб, з них 1050 осіб рядового і начальницького складу;

  регіональних органів – 2330 осіб, з них 1960 осіб рядового і начальницького складу;

  територіальних підрозділів – 3630 осіб, з них 3470 осіб рядового і начальницького складу.

  2.                        Установити, що Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації має чотирьох заступників, у тому числі одного першого.

  3.                        Голові Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації затвердити у двомісячний строк штатний розпис Адміністрації Служби, граничні спеціальні звання за посадами до полковника включно, а також порядок заміщення окремих посад осіб рядового і начальницького складу державними службовцями та іншими працівниками Служби. 

  4.                        Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації здійснити організаційні заходи щодо утворення регіональних органів і територіальних підрозділів у межах граничної чисельності її особового складу, а також установ та закладів.

  5.                        Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям сприяти Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації у вирішенні орга­нізаційно-технічних та інших питань, пов’язаних з утворенням та функціо­ну­ванням її регіональних органів, територіальних підрозділів, установ та закладів.

  6.                        Службі безпеки подати у п’ятимісячний строк Кабінетові Міністрів України законопроект стосовно зменшення з 1 січня 2007 р. загальної чисельності особового складу Служби на 8250 осіб, у тому числі 7400 військовослужбовців.

   

  Прем’єр-міністр України                                                           Ю. Єхануров

   

  Інд.49