• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 20 червня 2006 р. №  843

  Київ

   

  Про затвердження Порядку використання

  у 2006 році коштів, передбачених у державному

  бюджеті для реалізації спільного з Міжнародним

  банком реконструкції та розвитку проекту

  “Удосконалення системи соціальної допомоги”

   

  Відповідно до статті 27 Закону України „Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Удосконалення системи соціальної допомоги”, що додається.

  2. Міністерству праці та соціальної політики разом із Головним контрольно-ревізійним управлінням забезпечити проведення перевірки цільового використання коштів згідно з Порядком, затвердженим цією постановою, Міністерством праці та соціальної політики Автономної Республіки Крим, головними управліннями праці та соціального захисту населення обласних, Головним управлінням соціального захисту населення Київської міської і управлінням праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, структурними підрозділами з питань праці та соціального захисту населення виконавчих органів міських, міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення, районних у містах рад, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій.

  3. Центральним органам виконавчої влади привести у місячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

   

  Прем`єр-міністр України                                                          Ю. Єхануров


  Інд.26