• In English

  • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

    ПОСТАНОВА

    від 15 червня 2006 р. № 827

    Київ

    Про присудження Премії Кабінету Міністрів України
    за особливі досягнення молоді у розбудові України

    Кабінет Міністрів України постановляє:

    Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2005 рік:

    За виробничі досягнення

    ВЕРЕЩАГІНІЙ
    Катерині Андріївні

    головному спеціалісту-юрисконсульту головного управління праці та соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації

    ГЕТЬМАНУ
    Богдану Романовичу

    старшому майстрові виробничої діяльності першої групи електричного цеху Бурштинської теплової електростанції, Івано-Франківська область

    ДАВИДЧУК
    Ользі Василівні

    начальникові відділу прецедентного права Національного бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини Міністерства юстиції

    ДІДУСУ
    Олегу Яковичу

    директорові державного підприємства “Ємільчинське лісове господарство”, Житомирська область

    ЄРМОЛЕНКУ
    Віталію Андрійовичу

    головному агрономові сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Агрофірма “Зоря”, Кіровоградська область

    ЖУКОВУ
    Кирилу Олександровичу

    начальникові сектору інформаційно-програмного забезпечення відділу інформаційної роботи та митної статистики Луганської митниці

     

    ІВАЩЕНКУ
    Андрію Володимировичу

    заступникові директора з виховної роботи загальноосвітньої школи IIII ступеня № 2, м. Переяслав-Хмельницький Київської області

    КАЛІНІНУ
    Михайлу Анатолійовичу

    заступникові директора Луганського обласного молодіжного центру праці

    НІЦЕНКУ
    Олександру Вікторовичу

    оперативному співробітникові Золотоніського міського відділення управління Служби безпеки в Черкаській області

    НОСЕНКУ
    Володимиру Анатолійовичу

    лікареві — дитячому хірургу Оріхівської центральної районної лікарні, Запорізька область

    САВЧЕНКУ
    Назару Володимировичу

    заступникові головного технолога товариства з обмеженою відповідальністю “Фабрика КЛАСУМ”, м. Житомир

    ЧЕРНИК
    Ніні Борисівні

    директорові салону краси “Райський куточок”, м. Черкаси

    За наукові досягнення

    ВАСЮТІ
    Костянтину Станіславовичу

    начальникові кафедри експлуатації авіаційних засобів зв’язку та радіотехнічних систем Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Збройних Сил України, доцентові, кандидатові технічних наук

    ГОДУНЬКУ
    Роману Йосифовичу

    старшому науковому співробітникові Державного природознавчого музею Національної академії наук, кандидатові біологічних наук, м. Львів

    КИХТЕНКО
    Олені Валеріївні

    доцентові кафедри патологічної анатомії Харківського державного медичного університету, кандидатові медичних наук

    КОЛОМОЄЦЬ
    Тетяні Олександрівні

    заступникові декана юридичного факультету Запорізького національного університету, доцентові, докторові юридичних наук

    КУШНІРУ
    Антону Семеновичу

    лікарю-отоларингологу Київської міської клінічної лікарні № 9, кандидатові медичних наук

    МАЛЮЗІ
    Наталії Михайлівні

    завідувачеві кафедри аналізу і статистики Житомирського державного технологічного університету, кандидатові економічних наук

    МАШКОВСЬКІЙ
    Світлані Петрівні

    науковому співробітникові відділу квітниково-декоративних рослин Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка Національної академії наук, кандидатові біологічних наук, м. Київ

    ПЄТКОВУ
    Сергію Валерійовичу

    начальникові лабораторії з проблем розслідування злочинів Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доцентові, докторові юридичних наук

    РОДИНСЬКОМУ
    Олександру Георгійовичу

    доцентові кафедри нормальної фізіології Дніпропетровської державної медичної академії, кандидатові медичних наук

    ХОДОСОВЦЕВУ
    Олександру Євгеновичу

    завідувачеві кафедри ботаніки Херсонського державного університету, професорові, докторові біологічних наук

    ШЕБАНІНІЙ
    Олені В’ячеславівні

    доцентові кафедри загальнотехнічних дисциплін Миколаївського державного аграрного університету, кандидатові фізико-математичних наук

    ШАЙКАНУ
    Андрію Валерійовичу

     

    доцентові кафедри обліку і аудиту Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету, кандидатові економічних наук, Дніпропетровська область

    За творчі досягнення

    БАРАБАШ
    Наталії Володимирівні

    учениці 10 класу середньої загальноосвітньої школи № 3, м. Трускавець Львівської області

    БЄЛОУСОВІЙ
    Олені Леонідівні

    викладачеві Миколаївського державного вищого училища культури, артистці Миколаївської обласної філармонії

    КАДИГРОБУ
    Андрію Миколайовичу

    молодому художникові, м. Кіровоград

    НЕЧАЮ
    Юрію Миколайовичу

    керівникові творчої групи Миргородського керамічного технікуму, майстрові художньої кераміки, членові Національної спілки майстрів народного мистецтва, Полтавська область

    ПЕТРИК
    Вікторії Сергіївні

    магістрантові Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, м. Київ

    ПІСАРЄВУ
    Андрію Вадимовичу

    солістові балету Донецького академічного державного театру опери та балету
    імені А. Б. Солов’яненка

    ПРИСЯЖНЕНКО
    Олені Сергіївні

    художньому керівникові зразкового ансамблю сучасного танцю “Едельвейс”, координаторові та головному балетмейстерові Всеукраїнського мистецького фестивалю-телеконкурсу молодих естрадних виконавців України “Прем’єр Ліга”, м. Рівне

    СЛАВНІЙ
    Оксані Анатоліївні

    викладачеві Ужгородського училища культури

    За спортивні досягнення

    АВРАМЕНКО
    Галині Геннадіївні

    багаторазовій чемпіонці і призерці чемпіонатів світу та Європи з кульової стрільби, триразовій рекордсменці Європи, дворазовій рекордсменці світу, заслуженому майстрові спорту, м. Чернігів

    ГОДУНКО
    Наталії Олександрівні

    багаторазовій переможниці кубків та чемпіонатів України з художньої гімнастики, призерці Всесвітніх ігор та Всесвітньої Універсіади, чемпіонці Європи у командній першості, багаторазовій переможниці та призерці міжнародних турнірів серії Гран-прі, заслуженому майстрові спорту, м. Київ

    ДОБРИНСЬКІЙ
    Наталії Володимирівні

     

    срібній призерці чемпіонату світу, бронзовій призерці чемпіонату Європи, чемпіонці та рекордсменці України з легкоатлетичного п’ятиборства, майстрові спорту міжнародного класу, м. Вінниця

    ЗВЕРИНСЬКІЙ
    Інні Олександрівні

    багаторазовій чемпіонці ХIХ та ХХ Дефлімпійських ігор з легкої атлетики серед інвалідів з вадами слуху, чемпіонці та призерці Всесвітніх ігор глухих, багаторазовій чемпіонці Європи та України, заслуженому майстрові спорту, м. Одеса

    ЗУБКОВІЙ
    Катерині Михайлівні

    чемпіонці та призерці чемпіонатів Європи з плавання, багаторазовій чемпіонці та рекордсменці України, майстрові спорту міжнародного класу, м. Харків

    КОСЕНКУ
    Ігорю Володимировичу

    чемпіонові ХII Паралімпійських ігор з футболу, світу та Європи, дворазовому чемпіонові Всесвітніх ігор серед інвалідів з наслідками дитячого церебрального паралічу, майстрові спорту міжнародного класу, м. Рівне

    ЛАГНО
    Катерині Олександрівні

    чемпіонці та фіналістці чемпіонату Європи з шахів серед жінок, чемпіонці Європи серед дівчат до 18 років, майстрові спорту міжнародного класу, м. Донецьк

    МАТРОСОВІЙ
    Анастасії Володимирівні

    чемпіонці світу з дзюдо серед юніорок, дворазовій чемпіонці та дворазовій призерці Європи серед юніорок, чемпіонці Всесвітніх юнацьких ігор, багаторазовій призерці чемпіонатів Європи, майстрові спорту міжнародного класу, м. Київ

     

    ТКАЧЕНКО
    Дар’ї Олександрівні

    чемпіонці світу та Європи із стокліткових шашок серед жінок, володарці Кубка Європи серед клубних команд, дворазовій чемпіонці України, заслуженому майстрові спорту,
    м. Київ

    ЮРКОВСЬКІЙ
    Олені Юріївні

    чотириразовій чемпіонці та дворазовій призерці ХIХ зимових Паралімпійських ігор з лижних гонок та біатлону, триразовій призерці VIII зимових Паралімпійських ігор, дворазовій чемпіонці та багаторазовій призерці Кубка світу з лижних гонок, заслуженому майстрові спорту, Героєві України, м. Макарів Київської області

    За особисту мужність

    ГЛУЗДАНЮ
    Валерію Петровичу

    начальникові прикордонної застави “Середина Буда” прикордонної комендатури “Середина Буда” Сумського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби

    ДІКОМУ
    Олексію Олександровичу

    старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах відділу оперативних розробок на території східного регіону управління оперативних розробок при департаменті карного розшуку Міністерства внутрішніх справ, м. Донецьк

    ДОВЖЕНКУ
    Олександру Івановичу

    співробітникові управління Служби безпеки в місті Києві, учасникові бойових дій на території республік колишньої Югославії та Іраку

    ДЯЧКУ
    Віктору Миколайовичу

    помічникові командира взводу батальйону патрульно-постової служби міліції Білоцерківського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Київській області

    КАРПЕНКО
    Олені Петрівні

    соціальному працівникові управління праці та соціального захисту Лубенської районної державної адміністрації, Полтавська область

    КОНОТОПУ
    Олександру Андрійовичу

    пожежному 3-ї підпорядкованої державної пожежної частини м. Полтави Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у Полтавській області

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    ОКОЛОДЬКУ
    Сергію Васильовичу

    командирові 9-ї самостійної державної пожежної частини Хмільницького районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у Вінницькій області

    РЕПРИНЦЕВУ
    Олександру Петровичу

    заступникові голови правління Харківської обласної молодіжної організації “Громадський Розвиток Об’єднаної Молоді”, колишньому перекладачеві відділу розвідки штабу 62 окремого механізованого батальйону у складі миротворчого контингенту в Республіці Ірак

    СУГЛОБОВУ
    Євгену Валерійовичу

    начальникові Головного управління праці та соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації

    За внесок у розвиток молодіжного руху

    АГАРКОВІЙ
    Оксані Сергіївні

    членові правління та керівникові проектів громадської організації “Херсонський обласний центр “Успішна жінка”

    БУРМІ
    Віталію Володимировичу

    засновникові Дніпропетровської міської молодіжної громадської організації
    “Молодь діє”

    ГУЗЮ
    Ігорю Володимировичу

    координаторові Волинської обласної організації молодіжної інформації “Альтернатива”

    ЄРЄМЄЄВУ
    Михайлу Володимировичу

    голові молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив”,
    м. Костянтинівка Донецької області

    КОВАЛЬСЬКОМУ
    Євгену Миколайовичу

    заступникові голови Всеукраїнської спілки місцевого та регіонального молодіжного розвитку, м. Київ

    МАКСИМОВИЧУ
    Андрію Андрійовичу

    студентові Львівського національного університету імені Івана Франка

    МЕРКУН
    Ірині Володимирівні

    голові профспілкової організації студентів Сумського державного університету

    ПЕТРІВСЬКІЙ
    Євгенії Петрівні

    голові президентської ради Асоціації молодіжних організацій України “Спектр”,
    м. Київ

    ЯРОВІЙ
    Любові Анатоліївні

    заступникові голови Житомирського
    міського молодіжного громадського об’єднання
    “ХХI Платформа”

     Прем’єр-міністр України     Ю. ЄХАНУРОВ
    Інд.28