• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 7 червня 2006 р. № 809

  ЗМІНА,
  що вноситься до Порядку здійснення
  державного контролю за міжнародними передачами
  товарів подвійного використання


  Пункт 8 Порядку викласти у такій редакції:

  “8. Експорт та тимчасове вивезення з України, імпорт та тимчасове ввезення в Україну товарів, що можуть бути використані у створенні хімічної зброї, зазначених у розділах 1 і 2 частини першої додатка 4, допускається тільки до або з держав — учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення.

  Експорт та тимчасове вивезення з України, імпорт та тимчасове ввезення в Україну товарів, що можуть бути використані у створенні хімічної зброї, зазначених у розділі 1 частини першої додатка 4, допускається тільки до або з держав — учасниць зазначеної Конвенції у разі, коли вони використовуються у дослідницьких, медичних, фармацевтичних, а також захисних цілях, які безпосередньо пов’язані із захистом від токсичних хімікатів та хімічної зброї.

  Експорт та тимчасове вивезення з України, імпорт та тимчасове ввезення в Україну товарів, що можуть бути використані у створенні хімічної зброї, зазначених у розділі 2 частини першої додатка 4, допускається до або з держав, які не є учасницями зазначеної Конвенції, якщо йдеться про товари, що:

  1) містять у своєму складі 1 відсоток або менше хімікатів, зазначених у розділі 2 А;

  2) містять у своєму складі 10 відсотків або менше хімікатів, зазначених у розділі 2 В;

  3) визначені як продукція, розфасована для роздрібної торгівлі або для індивідуального використання”.

  _________________