• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 31 травня 2006 р. № 764

  Київ

   

  Про утворення Українського інституту
  національної пам’яті 

   

  Відповідно до пункту 91 статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів постановляє:

  1. Утворити Український інститут національної пам’яті як центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом.

  2. Установити, що основними завданнями Українського інституту національної пам’яті є:

  посилення уваги суспільства до власної історії, поширення об’єктивної інформації про неї в Україні та світі;

  реалізація державної політики та координація діяльності у сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу;

  забезпечення всебічного вивчення етапів боротьби за відновлення державності України у XX столітті, історичного минулого Українського народу, в тому числі усіх форм репресій;

  здійснення комплексу заходів з увічнення пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, учасників національно-визвольної боротьби.

  3. Українському інституту національної пам’яті, Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Міністерству юстиції подати у двомісячний строк проект положення про зазначений Інститут, а також узгоджені пропозиції щодо його матеріально-технічного і фінансового забезпечення та визначення граничної чисельності працівників апарату.

  4. Київській міській державній адміністрації, Міністерству культури  і туризму, Державній судовій адміністрації, Службі безпеки, Фонду державного майна, Міністерству економіки, Міністерству фінансів і Міністерству юстиції подати проект рішення Кабінету Міністрів України щодо розміщення Українського інституту національної пам’яті по вул. Липській, 16, у м. Києві.

   

  Прем’єр-міністр України                                                                       Ю. ЄХАНУРОВ

   

  Інд. 28