• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 25 травня 2006 р. № 285-р

  Київ

   

  Про заходи щодо розроблення економічного
  проекту ГУАМ “Придунайський
  енерготранспортний міст”

   

  1. Схвалити проект Концепції розроблення та реалізації економічного проекту ГУАМ “Придунайський енерготранспортний міст” (далі — Концепція).

  Мінекономіки разом з МЗС узгодити проект Концепції з державами – учасницями ГУАМ та подати в установленому порядку для розгляду на саміті ГУАМ.

  2. Визначити головними координаторами розроблення проекту Міждержавної програми реалізації економічного проекту ГУАМ “Придунайський енерготранспортний міст” (далі — економічний проект):

  МЗС – у відносинах з державами — учасницями ГУАМ щодо економічного проекту;

  Національний інститут проблем міжнародної безпеки – в частині науково-методологічного забезпечення економічного проекту, проведення його експертизи відповідно до законодавства у сфері національної безпеки.

  3. Мінекономіки після схвалення Концепції на саміті глав держав — учасниць ГУАМ:

  забезпечити підготовку і узгодження в установленому порядку плану заходів з розроблення та реалізації економічного проекту та подання його до Кабінету Міністрів України;

  подати до Кабінету Міністрів України підготовлені Національним інститутом проблем міжнародної безпеки та узгоджені в установленому порядку пропозиції щодо визначення основних напрямів і завдань Міждержавної програми реалізації економічного проекту в контексті комплексного розвитку соціально-економічної інфраструктури Придунав’я та Кримського півострова, можливостей розширення взаємовигідного співробітництва з державами — членами ОЧЕС, участі України в міжнародному поділі праці в регіоні Європа — Кавказ — Центральна Азія.

  4. Мінекономіки разом з Мінфіном та Національним інститутом проблем міжнародної безпеки визначити обсяги та джерела фінансування досліджень, що проводитимуться Інститутом з розроблення проекту Міждержавної програми реалізації економічного проекту, та подати відповідні пропозиції Кабінетові Міністрів України.

  5. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, Одеській облдержадміністрації:

  подати Національному інституту проблем міжнародної безпеки пропозиції щодо визначення основних напрямів та завдань Міждержавної програми реалізації економічного проекту з урахуванням захисту національних інтересів;

  сприяти Інститутові у вирішенні питань щодо розроблення проекту зазначеної Програми.

   

  Прем’єр-міністр України                                                           Ю. ЄХАНУРОВ

   

  Інд. 27