• In English

 • £

  кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 25 травня 2006 р. № 741

  Київ

  Про надання гуманітарної допомоги
  Ісламській Республіці Іран

  На виконання Указу Президента України від 10 травня 2006 р.
  № 357 “Про надання гуманітарної допомоги Ісламській Республіці Іран"  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 2 660,5 тис. гривень для надання гуманітарної допомоги Ісламській Республіці Іран.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи:

  узгодити у тижневий строк з Міністерством фінансів та Міністерством економіки перелік витрат, пов’язаних із наданням гуманітарної допомоги;

  забезпечити закупівлю необхідної продукції та відправлення,  супроводження до місця призначення і передачу вантажу гуманітарної допомоги.

  3. Міністерству закордонних справ і Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи узгодити з відповідними органами Ісламської Республіки Іран питання доставки вантажу гуманітарної допомоги.

  4. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення вантажу гуманітарної допомоги, Адміністрації Державної прикордонної служби — першочергове здійснення контролю під час перетинання державного кордону України.

   

   

   

  5. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи подати до кінця жовтня поточного року Міністерству економіки, Міністерству фінансів і Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

   

  Прем’єр-міністр України                                                                         Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 26