• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 25 травня 2006 р. № 739

  ПОРЯДОК
  використання у 2006 році коштів, передбачених
  у державному бюджеті для відправлення та
  одержання листів військовослужбовцями строкової
  військової служби Збройних Сил  1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році коштів, передбачених Міноборони за бюджетною програмою “Відправка та одержання листів військовослужбовцями строкової служби” (далі — бюджетні кошти).

  2. Міноборони здійснює видатки з оплати фактично наданих Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта”
  (далі — Укрпошта) послуг з відправлення та одержання листів військовослужбовцями строкової військової служби Збройних Сил у межах бюджетних асигнувань.

  3. Бюджетні кошти спрямовуються на оплату послуг, що надаються Укрпоштою згідно з абзацом другим пункту 101 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 1155 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 34, ст. 1586), виходячи з тарифу на пересилання простого листа масою до
  20 грамів.

  Послуги Укрпошти оплачуються Міноборони на підставі акта про надання послуг з відправлення та одержання листів військовослужбовцями строкової військової служби Збройних Сил, який складається Міноборони та Укрпоштою.

  Підставою для складення акта є дані реєстрів відправлення та одержання листів.

  Форма акта і реєстру визначається Міноборони за погодженням з Укрпоштою.

  4. Перерахування бюджетних коштів Укрпошті здійснюється в установленому порядку з реєстраційних рахунків Міноборони та визначених ним розпорядників коштів нижчого рівня на поточні рахунки філій Укрпошти в межах, затверджених помісячним розписом асигнувань загального фонду державного бюджету за відповідною бюджетною програмою.

  Перелік філій визначається Укрпоштою разом з Міноборони. 

  5. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

  __________________