• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  постанова

  від 25 травня 2006 р. № 734

  Київ

   


  Питання Адміністрації Державної служби спеціального
  зв’язку та захисту інформації

   

   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити на базі Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки, що ліквідується, Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації як центральний орган виконавчої влади.

  2. Утворити комісію з ліквідації Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки.

  Затвердити головою ліквідаційної комісії Голову Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Коновалова Ігоря Вікторовича.

  Голові ліквідаційної комісії:

  затвердити за погодженням з Головою Служби безпеки персональний склад комісії та  забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією Департаменту;

  поінформувати до 1 березня 2007 р. Кабінет Міністрів України про результати проведеної роботи.

  3. Установити, що фінансування заходів, пов’язаних з ліквідацією Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки та утворенням на його базі Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, здійснюється у межах кошторисних призначень Департаменту за бюджетною програмою "Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та функціонування органів системи Служби безпеки України".

  4. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації подати у двомісячний строк Кабінетові Міністрів України проект Положення про Адміністрацію та пропозиції про внесення до актів законодавства змін, що випливають з цієї постанови.

   

    

           Прем’єр-міністр України             Ю. Єхануров

   

   

  інд. 49