• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 17 травня 2006 р. № 680

  Київ

   

  Про порядок використання у 2006 році коштів,
  передбачених у державному бюджеті для забезпечення
  судів приміщеннями

   

  Відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що кошти, передбачені Державній судовій адміністрації за бюджетною програмою 0501820 “Забезпечення судів належними приміщеннями”, спрямовуються в 2006 році на спорудження та реконструкцію будинків судів, придбання будинків (приміщень) для розташування судів.

  Процедура закупівлі товарів, робіт і послуг проводиться відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  2. Пов’язані із забезпеченням судів приміщеннями видатки здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

  3. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

   

  Прем’єр-міністр України                                                                                        Ю. ЄХАНУРОВ

   

  Інд.31