• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 11 травня 2006 р.  № 621

  ПОРЯДОК
  використання у 2006 році коштів, передбачених у
  державному бюджеті для поліпшення медичного
  обслуговування дітей, які постраждали внаслідок
  Чорнобильської та інших екологічних катастроф  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті МОЗ для виконання плану заходів на 2006 рік, спрямованих на поліпшення медичного обслуговування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської та інших екологічних катастроф, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 р. № 305, у складі програми “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” (далі — бюджетні кошти).

  2. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється МОЗ або визначеними ним розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня чи їх одержувачами відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  3. Направлення дітей на лікування та оздоровлення до Республіки Куба за медичними показаннями, конкурсний відбір кандидатур на посади працівників української адміністрації, педагогів та вихователів для роботи в Республіці Куба з укладенням трудових договорів, а також матеріально-технічне і побутове забезпечення кубинських фахівців, оплата праці на договірній основі на період їх перебування в Україні здійснюються МОЗ у визначеному ним порядку.

  4. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку. 

  _____________________