• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 10 травня 2006 р. № 612

  Київ

   

  Про внесення зміни до Порядку надання і
  визначення обсягів державної підтримки
  вугледобувних підприємств на часткове покриття
  витрат із собівартості продукції, а також будівництва
  та технічного переоснащення підприємств з видобутку
  кам'яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) і торфу
   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку надання і визначення обсягів державної підтримки вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості продукції, а також будівництва та технічного переоснащення підприємств з видобутку кам’яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) і торфу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2003 р. № 1311 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 34, ст. 1825; 2005 р., № 34, ст. 2067; 2006 р., № 5, ст. 235), зміну, доповнивши пункт 3 абзацами такого змісту:

  “У разі надання протягом першого півріччя відповідного року підприємствам з видобутку кам’яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) і торфу кредиту для своєчасного виконання робіт з капітального будівництва та придбання обладнання погашення такого кредиту здійснюється за рахунок коштів, отриманих у другому півріччі відповідного року підприємствами від Мінвуглепрому за бюджетною програмою “Державна підтримка будівництва та технічного переоснащення підприємств з видобутку кам’яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) і торфу”. Відсотки за кредитним договором виплачуються за рахунок власних коштів підприємств.

  Кошти, передбачені за зазначеною бюджетною програмою на друге півріччя відповідного року Мінвуглепрому, спрямовуються в першу чергу на погашення підприємствами кредиту, наданого для своєчасного виконання робіт з капітального будівництва та придбання обладнання”.

   

  Прем’єр-міністр України                                                            Ю. ЄХАНУРОВ


  Інд.37