• In English

 • КАБІНЕТ МІНСТІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 27 квітня 2006 р. № 597

  Київ

   

  Про затвердження Порядку
  перерахування енергогенеруючими компаніями
  коштів до спеціального фонду державного
  бюджету за отримане у 1997 — 2000 роках
  органічне паливо та їх використання   

  Відповідно до статті 115 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок перерахування енергогенеруючими компаніями коштів до спеціального фонду державного бюджету за отримане
  у 1997 — 2000 роках органічне паливо та їх використання, що додається.

  2. Національній акціонерній компанії “Енергетична компанія України” разом з Державним комітетом з державного матеріального резерву надати Національній комісії регулювання електроенергетики пропозиції щодо розподілу між енергогенеруючими компаніями, державні пакети акцій яких передано до статутного фонду Національної акціонерної компанії “Енергетична компанія України”, 50 000 тис. гривень, які повинні бути перераховані зазначеними компаніями до спеціального фонду державного бюджету в рахунок погашення заборгованості перед Державним комітетом з державного матеріального резерву за отримане у 1997 — 2000 роках органічне паливо згідно з рішеннями Кабінету Міністрів України.

  3. Національній комісії регулювання електроенергетики затвердити окремий алгоритм перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на рахунки енергогенеруючих компаній з урахуванням погашення енергогенеруючими компаніями заборгованості перед Державним комітетом з державного матеріального резерву за отримане у 1997 — 2000 роках органічне паливо.

    Прем’єр-міністр України           Ю. ЄХАНУРОВ
  Інд.37