• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 27 квітня 2006 р. № 585

  Київ

  Про порядок використання у 2006 році коштів,
  передбачених у державному бюджеті для виконання
  Державною прикордонною службою заходів з делімітації
  та демаркації державного кордону


   

  Відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що кошти, передбачені на 2006 рік за бюджетною програмою “Участь у виконанні заходів з делімітації та демаркації державного кордону України”, використовуються Адміністрацією Державної прикордонної служби для:

   фінансування участі фахівців Адміністрації — членів української делегації у переговорах щодо делімітації, демаркації та роботи комісій з перевірки лінії проходження державного кордону відповідно до міжнародних зобов’язань України;

  закупівлі товарів, робіт і послуг, пов’язаних з виконанням заходів з делімітації, демаркації і перевірки лінії проходження державного кордону.

   Процедура закупівлі товарів, робіт і послуг проводиться відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

   2. Складення та подання фінансової звітності про використання коштів, передбачених за бюджетною програмою “Участь у виконанні заходів з делімітації та демаркації державного кордону України”, а також контроль за цільовим їх витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

   

   Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.31