• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 20 квітня 2006 р. № 552

   

  ПОРЯДОК
  використання у 2006 році субвенцій з державного бюджету
  обласним бюджетам Закарпатської та Івано-Франківської областей
  для ліквідації наслідків стихійного лиха


   

  1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році субвенцій з державного бюджету обласним бюджетам Закарпатської та Івано-Франківської областей для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків стихійного лиха (далі — субвенції).

  2. Івано-Франківська та Закарпатська облдержадміністрації відповідно до державних та регіональних програм у межах передбачених областям субвенцій визначають і затверджують за погодженням з МНС план та обсяг фінансування заходів щодо ліквідації наслідків стихійного лиха.

  3. Державне казначейство перераховує субвенції за помісячним розписом асигнувань загального фонду державного бюджету на рахунки обласних бюджетів згідно з Порядком перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. № 490 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 15, ст. 807).

  4. Івано-Франківська та Закарпатська облдержадміністрації щомісяця подають до МНС інформацію про використання субвенцій.

  5. Державне казначейство щомісяця інформує МНС, Мінекономіки і Мінфін про стан перерахування субвенцій.

  6. Складення та подання фінансової звітності про використання субвенцій, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

   

  _______________________