• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 19 квітня 2006 р. № 544

  ЗМІНИ,
  що вносяться у додаток 1 до Державної програми
  “Контрабанді — СТОП” на 2005—2006 роки

  1. У пункті 7 слова і цифри “До 1 липня 2005 року” замінити словами і цифрами “До 1 жовтня 2006 року”.

  2. У пункті 9 слова і цифру “До 1 січня” замінити словом “Протягом”.

  3. У пунктах 15, 18 і 22 цифри “2005” замінити цифрами “2006”.

  4. У пункті 19 слова “СБУ, Держмитслужба” замінити словами “Держмитслужба, СБУ”, а цифри “2005” — цифрами “2006”.

  5. У пункті 27:

  абзац третій викласти у такій редакції:

  “завершити опрацювання проекту Комплексної програми реконструкції та розвитку державного кордону на період до 2015 року.

  Адміністрація Держприкордонслужби, Держмитслужба, Мінтрансзв’язку, Мінфін.

  Протягом 2006 року”;

  в абзаці четвертому слова “Мінтрансзв’язку, Держмитслужба, Адміністрація Держприкордонслужби, Мінфін” замінити словами “Держмитслужба, Адміністрація Держприкордонслужби, Мінфін, Мінтрансзв’язку”.

  6. У пункті 33 слова “Мінфін, Держмитслужба, СБУ” замінити словами “Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, СБУ, Держмитслужба, МВС, Мінфін,”, а цифри “2005” — цифрами “2006”.

  7. Доповнити додаток пунктами 40—46 такого змісту:

  “40. З метою вдосконалення контролю за використанням суб’єктами підприємницької діяльності податкових векселів, що видаються на суму зобов’язання з податку на додану вартість у разі імпорту товарів, розробити методику проведення відповідних перевірок.

  Мінфін, Державна податкова адміністрація, Держмитслужба.

  II квартал 2006 року.

  41. Визначити перелік доріг, що перетинають українсько-білоруський та українсько-молдовський державний кордон поза пунктами пропуску, і механізм їх приведення у непрохідний стан та забезпечити його реалізацію.

  Вінницька, Волинська, Житомирська, Київська,
  Одеська, Рівненська,
  Чернівецька та Чернігівська облдержадміністрації, Адміністрація Держприкордонслужби.

  II квартал 2006 року.

  42. З метою запобігання незаконному ввезенню на територію України та державній реєстрації в Державтоінспекції МВС транспортних засобів без обов’язкових платежів до державного бюджету вивчити питання стосовно доцільності внесення до Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від
  7 вересня 1998 р. № 1388 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 36, ст. 1327), змін щодо:

  запровадження реєстраційних документів автотранспортних засобів, у яких відображатимуться відомості про всі зміни їх власників та операції, що проводяться з такими засобами;

  занесення до бази даних автоматизованої інформаційно-пошукової системи “Національний банк даних “Автомобіль” МВС відомостей про автотранспортні засоби, що ввозяться фізичними особами на територію України, та їх реєстрацію з відповідними позначками “Постійне місце проживання”, “Спадщина”, “Іноземне представництво”, “Гуманітарна допомога”;

  збільшення до 10 років строку зберігання матеріалів та документів, що стосуються реєстрації транспортних засобів.

  МВС, Держмитслужба.

  II квартал 2006 року.

  43. Забезпечити віддалений доступ до бази даних автоматизованої інформаційно-пошукової системи “Національний банк даних “Автомобіль” МВС з програмно-технічних комплексів автоматизації прикордонного контролю “Гарт-1/П” інформаційно-телекомунікаційної системи “Гарт-1” Держприкордонслужби, установлених у пунктах пропуску для автомобільного сполучення, з метою створення умов для оперативної перевірки законності набуття права власності на транспортні засоби та їх ввезення на територію України.

  МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, Держмитслужба.

  II квартал 2006 року.

  44. Створити умови для ефективної роботи уповноважених посадових осіб центральних органів виконавчої влади з проведення санітарно-епідеміологічного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного, екологічного контролю та контролю за переміщенням культурних цінностей у місцях розташування структурних підрозділів регіональних митниць, митниць, що безпосередньо здійснюють митний контроль та оформлення товарів, транспортних засобів (крім тих, що розташовані у пунктах пропуску через державний кордон).

  Мінагрополітики, МКТ, МОЗ, Мінприроди, Держмитслужба.

  Вересень 2006 року.

  45. Завершити роботу щодо встановлення поблизу українсько-білоруського  та українсько-молдовського державного кордону на дорогах, які ведуть у прикордонну смугу та контрольовані прикордонні райони, інформаційно-вказівних знаків “Контрольований прикордонний район”, “Прикордонна смуга”, а на дорогах, які перетинають державний кордон поза пунктами пропуску через державний кордон, — знака “Державний кордон. Прохід, проїзд заборонено”.

  Вінницька, Волинська, Житомирська, Київська, Одеська, Рівненська, Чернівецька та Чернігівська облдержадміністрації, Адміністрація Держприкордонслужби.

  II квартал 2006 року.

  46. Здійснити заходи з інженерного облаштування українсько-білоруського та українсько-молдовського державного кордону і забезпечення органів охорони державного кордону озброєнням та технічними засобами, передбачивши кошти для фінансування зазначених заходів.

  Адміністрація Держприкордонслужби, Вінницька, Волинська, Житомирська, Київська, Одеська, Рівненська, Чернівецька та Чернігівська облдержадміністрації, Мінфін.

  Протягом 2006 року”.

  _____________________