• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 19 квітня 2006 р. № 209-р

  Київ

   

  Про проведення міжнародної конференції
  “Роль вищих органів фінансового контролю
  у боротьбі з корупцією  та шахрайством”

   

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення 19—21 вересня 2006 р. в м. Києві міжнародної конференції “Роль вищих органів фінансового контролю у боротьбі з корупцією та шахрайством” (далі — міжнародна конференція) у складі згідно з додатком.

  Дозволити голові Організаційного комітету вносити у разі потреби зміни до його складу.

  2. Затвердити такі, що додаються:

  план заходів з підготовки та проведення міжнародної конференції;

  орієнтовний кошторис витрат на проведення міжнародної конференції.

  3. Головним розпорядникам коштів державного бюджету забезпечити фінансування заходів за рахунок і в межах коштів, передбачених для них у Державному бюджеті України на 2006 рік на відповідну мету.

  Рекомендувати Київській міськдержадміністрації взяти участь у фінансуванні заходів з підготовки та проведення міжнародної конференції за рахунок коштів бюджету міста.

  4. Мінфіну забезпечити здійснення видатків згідно з орієнтовним кошторисом на проведення міжнародної конференції відповідно до бюджетних призначень на 2006 рік.

  5. Держкомтелерадіо забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації роботи міжнародної конференції.

  6. Головним розпорядникам коштів державного бюджету подати до 1 жовтня 2006 р. Мінфіну звіт про використання коштів, передбачених цим розпорядженням. 

   

  Премєр-міністр України                                                                                                                 Ю. ЄХАНУРОВ


  Інд.34