• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 10 квітня 2006 р. № 477

  ПОРЯДОК
  використання у 2006 році коштів державного
  бюджету для забезпечення перебування в Україні
  іноземних делегацій з офіційними візитами


  1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році коштів державного бюджету, що виділяються МЗС за програмою “Забезпечення перебування в Україні іноземних делегацій, пов’язаних з офіційними візитами” (далі — бюджетні кошти).

  2. Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення перебування в Україні міністрів закордонних справ іноземних держав (інших осіб, що є керівниками офіційних делегацій) та членів офіційних делегацій, що їх супроводжують, а також за рішенням Кабінету Міністрів України представників інших офіційних делегацій іноземних держав та міжнародних організацій. 

  3. Забезпечення перебування в Україні представників офіційних іноземних делегацій, зазначених у пункті 2 цього Порядку, передбачає фінансування витрат, пов’язаних з:

  проживанням у готелі або державній резиденції міністра закордонних справ іноземної держави (іншої особи, що є керівником делегації) та двох осіб, що його супроводжують; 

  транспортним обслуговуванням членів делегації;

  обслуговуванням членів делегації у залі офіційних делегацій в аеропортах України;

  протокольними заходами (перший сніданок, другий сніданок, обід, вечеря та фуршет), що проводяться від імені Міністра закордонних справ України згідно з програмою візиту делегації;

  придбанням квітів, квіткових композицій, протокольної атрибутики (прапори, настільні прапорці та герби, бланки запрошень та конвертів, бланки меню, кувертки, вітальні листівки та блокноти з логотипом МЗС України тощо), подарунків та сувенірів для членів делегації;

  відвідуванням членами делегації закладів культури та історико-меморіальних комплексів;

  наданням послуг синхронного та послідовного перекладу, що здійснюється під час проведення заходів за участю членів делегації;

  підготовкою та проведенням міжнародних конференцій, симпозіумів тощо під час здійснення МЗС заходів щодо реалізації зовнішньої політики держави в частині забезпечення прийому та перебування в Україні зазначених делегацій відповідно до доручень Кабінету Міністрів України.

  4. Закупівля товарів, робіт та послуг згідно з цим Порядком за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  5. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  ________________