• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 10 квітня 2006 р. № 470

  Київ

   

  Про підвищення пенсій у зв’язку із зростанням
  середньої заробітної плати

   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що у 2006 році для підвищення пенсій згідно з частиною другою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” застосовується коефіцієнт 1,0734. Підвищенню підлягають пенсії, обчислені згідно із зазначеним Законом та Законом України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, крім тих, що обчислені з урахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки, за календарний рік, що передує року, в якому проводиться підвищення пенсії.

  2. Внести до Порядку підвищення пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2005 р. № 341 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 19, ст. 1001), зміни, що додаються.

  3. Пенсійному фонду України забезпечити перерахунок пенсій, зазначених у пункті 1 цієї постанови, у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати починаючи з 1 березня 2006 року.

   

  Прем’єр-міністр України                                                             Ю. ЄХАНУРОВ

   

  Інд.26