• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 5 квітня 2006 р. № 455

  Київ

   

  Про порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання Державної програми розвитку Національної депозитарної системи України

   

  Відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Установити, що у 2006 році кошти, передбачені у державному бюджеті для виконання Державної програми розвитку Національної депозитарної системи України, використовуються за напрямами, визначеними постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2005 р. № 907 “Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання Державної програми розвитку Національної депозитарної системи України” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 37, ст. 2302), а також на: 

  створення центральної розрахунково-клірингової палати;

  здійснення заходів щодо завершення будівництва блока „Б” прибудови до адміністративного будинку по вул. Банковій, 11, у м. Києві на умовах пайової участі з Державним управлінням справами для забезпечення функціонування об’єктів Національної депозитарної системи України.

   

  Прем’єр-міністр України      

  Ю. ЄХАНУРОВ

   

  Інд.34