• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 5 квітня 2006 р. № 425

  Київ

   

  Про порядок використання у 2006 році коштів,
  передбачених у державному бюджеті для
  виконання заходів з питань європейської
  і євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері


   

  Відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що кошти, передбачені Державному комітетові телебачення і радіомовлення за бюджетною програмою “Виконання заходів з питань європейської і євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері”, спрямовуються на:

  реалізацію плану заходів щодо виконання у 2006 році Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004—2007 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 лютого 2006 р. № 55;

  реалізацію плану заходів щодо виконання у 2006 році Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції  України на 2004—2007 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 січня 2006 р. № 37.

  2. Закупівля товарів, робіт і послуг для виконання заходів з питань європейської і євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері визначається згідно із Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  3. Складення та подання фінансової звітності про використання коштів державного бюджету, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

   

  Прем’єр-міністр України                                               Ю. ЄХАНУРОВ


  Інд.51