• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 25 березня 2006 р.  № 365

  Київ

   

  Про затвердження переліку об’єктів, що
  фінансуються за рахунок державних капітальних
  вкладень, виділених для виконання Чорнобильської
  будівельної програми у 2006 році


   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити перелік об’єктів, що фінансуються за рахунок державних капітальних вкладень, виділених для виконання Чорнобильської будівельної програми у 2006 році (додається).

  2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи довести показники  фінансування об’єктів, зазначених у пункті 1 цієї постанови, до відповідних розпорядників коштів державного бюджету.

  Розпорядникам коштів державного бюджету інформувати щомісяця до 10 числа наступного періоду Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи про стан використання державних капітальних вкладень, виділених для виконання Чорнобильської будівельної програми за об’єктами, що споруджуються за їх рахунок.

  3. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи інформувати щомісяця до 15 числа наступного періоду Кабінет Міністрів України про стан використання державних капітальних вкладень, виділених для виконання Чорнобильської будівельної програми за об’єктами, що споруджуються за їх рахунок.

   

  Прем’єр-міністр України                                                           Ю. ЄХАНУРОВ


  Інд.33