• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО

  постановою Кабінету Міністрів України

  від 17 березня 2006 р. № 348

   

  ПОРЯДОК

  використання у 2006 році субвенції  з державного
  бюджету місцевим бюджетам на придбання вагонів 
  для комунального електротранспорту (тролейбусів і трамваїв)

   

  1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання вагонів для комунального електротранспорту (тролейбусів і трамваїв) (далі –субвенція).

  2. Субвенція  спрямовується за розподілом згідно з додатком  7 до Закону України ”Про Державний бюджет України на 2006 рік” на рахунки бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів (за винятком Закарпатської області), бюджетів мм. Києва та Севастополя, відкриті в органах Державного казначейства.

  Субвенція надається за умови попереднього виділення з місцевого бюджету  такої ж частки  коштів для придбання тролейбусів і трамваїв.

  3. Рада міністрів Автономної Республіки Крим і облдержадміністрації (за винятком Закарпатської) розподіляють субвенцію між бюджетами міст Автономної Республіки Крим і областей,  в яких функціонує міський електротранспорт.

  4. Граничний розмір бюджетних зобов’язань, узятих за загальним фондом державного бюджету, не повинен перевищувати квартального обсягу бюджетних призначень.

  Бюджетні зобов’язання за спеціальним фондом державного бюджету беруться лише  після надходження відповідних коштів до спеціального фонду.

  5. Придбання тролейбусів і трамваїв за рахунок субвенції здійснюється з урахуванням вимог Законів України    ”Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” та ”Про міський електричний транспорт”, зокрема  щодо підтримки вітчизняних виробників.

  6. Складення та подання фінансової звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

   

  ——————————————