• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 15 березня 2006 р.  № 148-р

  Київ

  Про утворення Міжвідомчої комісії
  з підготовки пропозицій щодо відновлення
  прав церков і релігійних організацій,
  порушених унаслідок проведення
  тоталітарної політики у минулі часи  1. Утворити Міжвідомчу комісію з підготовки пропозицій щодо відновлення прав церков і релігійних організацій, порушених унаслідок проведення тоталітарної політики у минулі часи (далі — Міжвідомча комісія) у складі згідно з додатком.

  Надати голові Міжвідомчої комісії право затверджувати персональний склад Комісії та вносити у разі потреби до нього зміни.

  2. Голові Міжвідомчої комісії затвердити положення про Комісію, передбачивши в ньому, зокрема, що організаційне забезпечення її роботи здійснює Держдепрелігій.

  3. Міжвідомчій комісії розробити до 1 травня 2006 р. та подати Кабінетові Міністрів України проект плану заходів, спрямованих на відновлення порушених прав церков і релігійних організацій, зокрема повернення їм колишніх культових будівель, іншого церковного майна
  (в тому числі приміщень), що перебувають у державній власності і використовуються не за призначенням, а з питань, що потребують вирішення Кабінетом Міністрів України, — відповідні пропозиції.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

   

  Інд. 28