• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 15 березня 2006 р.  № 321

  ПОРЯДОК
  використання у 2006 році субвенції з державного бюджету
  міському бюджету м. Запоріжжя на будівництво
  автотранспортної магістралі через р. Дніпро


  1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2006 році субвенції із спеціального фонду державного бюджету міському бюджету м. Запоріжжя на будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро (далі — субвенція).

  2. Замовник робіт з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі (далі — замовник робіт) визначається рішенням міської ради.

  Копія відповідного рішення подається Укравтодору в тижневий строк після його прийняття.

  3. Бюджетні зобов’язання з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі за рахунок коштів, які надходять до спеціального фонду державного бюджету від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об’єкти, що підлягають приватизації, беруться після надходження цих коштів.

  4. Субвенція спрямовується відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374).

  5. Державне казначейство перераховує субвенцію згідно з її розподілами, що здійснюються Укравтодором протягом бюджетного періоду, помісячним розписом асигнувань спеціального фонду державного бюджету та Порядком перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. № 490 (Офіційний вісник України, 2002 р.,
  № 15, ст. 807).

  6. Територіальні органи Державного казначейства здійснюють видатки за рахунок субвенції на підставі платіжних доручень розпорядника та одержувачів бюджетних коштів і документів про цільове спрямування таких коштів (рахунки, рахунки-фактури, накладні, товарно-транспортні накладні, трудові договори, договори на виконання робіт, акти виконаних робіт, звіти про результати здійснення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти тощо), які подаються у межах зареєстрованих в органах Державного казначейства зобов’язань відповідно до плану спрямування бюджетних коштів і з урахуванням їх залишків на рахунках розпорядника та одержувачів бюджетних коштів.

  7. Замовник робіт щомісяця до 5 числа наступного періоду подає Укравтодору інформацію про використання субвенції та виконання робіт з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі за формою, визначеною Укравтодором.

   

   _____________________