• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 14 березня 2006 р. № 282

  Київ

  Про реалізацію Закону України
  “Про реструктуризацію заборгованості з виплат,
  передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту”
  педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям
  працівників навчальних закладів” у 2006 році   

  На виконання статті 38 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити:

  розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на 2006 рік для здійснення виплат, визначених Законом України “Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту” педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів”, згідно з додатком 1;

  розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення у 2006 році виплат, визначених Законом України “Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту” педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів”, згідно з додатком 2.

  2. Установити, що у 2006 році перерахування коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування виплат, визначених Законом України “Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту” педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів”, здійснюється в установленому законодавством порядку згідно з додатками 1 і 2 до цієї постанови.

  3. Міністерству фінансів на підставі розподілів коштів і обсягу субвенції, затверджених пунктом 1 цієї постанови, внести в установленому порядку зміни до розпису державного бюджету.

  4. Центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям подавати щокварталу наростаючим підсумком та на кінець року Міністерству освіти і науки та Міністерству фінансів інформацію про стан погашення кредиторської заборгованості державного бюджету педагогічним і науково-педагогічним працівникам.

  5. Міністерству освіти і науки за погодженням з Міністерством фінансів подати у разі потреби Кабінетові Міністрів України пропозиції стосовно внесення змін до розподілів коштів і обсягу субвенції, затверджених пунктом 1 цієї постанови.

   

  Прем’єр-міністр України                                   Ю. ЄХАНУРОВ

   

  Інд. 28