• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 13 березня 2006 р.  № 277

  Київ

   

  Про закупівлю послуг з відновлювального
  лікування застрахованих осіб та членів їх сімей

   

  Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Установити, що у 2006 році виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за процедурою закупівлі в одного учасника без погодження з Міністерством економіки здійснює закупівлю послуг з відновлювального лікування застрахованих осіб та членів їх сімей:

  у реабілітаційних відділеннях для хворих, які перенесли гострий інфаркт міокарда, хворих з цереброваскулярною патологією, вагітних, хворих, які перенесли травми та захворювання опорно-рухового апарату, для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи, органів дихання та травлення в супроводі батьків і дитячих реабілітаційних ендокринологічних відділеннях санаторно-курортних закладів м. Києва та Київської області, а також у Київській міській бальнеологічній лікарні — для застрахованих осіб, які проживають у м. Києві та Київській області, і членів їх сімей;

  у реабілітаційних відділеннях для вагітних і хворих, які перенесли операції на органах травлення, санаторно-курортних закладів м. Одеси — для застрахованих осіб, які проживають в Одеській області, і членів їх сімей;

  у реабілітаційних відділеннях для хворих, які перенесли гострий інфаркт міокарда, і хворих з цереброваскулярною патологією санаторно-курортних закладів м. Хмільника — для застрахованих осіб, які проживають у Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях, і членів їх сімей.

   

  Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 26