• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 13 березня 2006 р.  № 276

  Київ

   

  Про внесення зміни до Списку № 1 виробництв, робіт,
   професій, посад і показників на підземних роботах,
   на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими
   умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день
   дає право на пенсію за віком на пільгових умовах   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до Списку № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 р. № 36 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 4, ст. 102), доповнивши підрозділ 1 розділу ХХІ “Транспортні послуги” такою позицією:

  “21.1а машиністи електропоїздів (метрополітену)”.

  2. Міністерству транспорту та зв’язку:

  розробити разом із Міністерством охорони здоров’я до 1 квітня 2006 р. методику проведення атестації робочих місць за умовами праці машиністів електропоїздів (метрополітену);

  забезпечити проведення атестації робочих місць за умовами праці машиністів електропоїздів (метрополітену) державних підприємств “Дніпропетровський метрополітен” і “Харківський метрополітен”, а разом з Київською міською державною адміністрацією — на комунальному підприємстві “Київський метрополітен” і подати Міністерству праці та соціальної політики до 1 липня 2006 р. матеріали, підготовлені за її результатами.

   

  Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 26