• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 13 березня 2006 р.  № 275

  Київ

   

  Питання  використання у 2006 році коштів
  державного бюджету, які виділяються виробникам
  лікарських засобів для компенсації додаткових
  витрат, пов'язаних із зміною ставки акцизного
  збору на спирт етиловий  Відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання у 2006 році коштів державного бюджету, які виділяються виробникам лікарських засобів для компенсації додаткових витрат, пов’язаних із зміною ставки акцизного збору на спирт етиловий, що додається.

  2. Установити, що компенсація не відшкодованих виробникам лікарських засобів - суб’єктам підприємницької діяльності станом на           1 січня 2006 р. додаткових витрат, пов’язаних із зміною ставки акцизного збору на спирт етиловий, отриманий та використаний зазначеними виробниками, здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 травня 2005 р. № 403 “Про затвердження Порядку використання у 2005 році коштів державного бюджету, які виділяються виробникам лікарських засобів на компенсацію додаткових витрат, пов’язаних із зміною ставки акцизного збору на спирт етиловий” (Офіційний вісник України, 2005 p., № 22, ст. 1217).

  3. Державній податковій адміністрації та Міністерству охорони здоров’я забезпечити здійснення контролю за цільовим використанням спирту етилового, що застосовується для виробництва лікарських засобів, у встановленому ними порядку.

   Прем’єр-міністр України                              Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 28