• In English

 •  

   
   

   


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 1 березня 2006 р. № 221

  Київ

  Про забезпечення інвалідів автомобілями

  вітчизняного виробництва  

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що:

  інваліди, які мають право на одержання автомобіля з ручним або звичайним керуванням, забезпечуються автомобілями „Таврія”, модифікація яких визначається згідно з висновком медико-соціальної експертної комісії;

  інвалід, якому виділяється автомобіль “Таврія” з ручним або звичайним керуванням, за бажанням може одержати автомобіль іншої марки, виготовлений підприємством – виконавцем державного замовлення на поставку автомобілів, за умови відповідності його модифікації, визначеної згідно з висновком медико-соціальної експертної комісії, та сплати різниці у вартості автомобіля „Таврія” та обраного автомобіля. Звернення інваліда щодо такої форми забезпечення автомобілем задовольняється Міністерством праці та соціальної політики в порядку черговості у межах коштів, передбачених у державному бюджеті на цю мету.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1994 р. № 575 „Про забезпечення інвалідів автомобілями „Таврія” з ручним керуванням” (ЗП України, 1994 р., № 11, ст. 288). 

   

  Прем’єр-міністр України                                          Ю. Єхануров

   

   Інд.26