• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

  від 9 лютого 2006 р. № 68-р

  Київ

   

  Про забезпечення стабілізації ситуації
  в м. Алчевську

   

  На виконання статті 1 Указу Президента України від 31 січня 2006 р. № 85 “Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в м. Алчевську Луганської області”:

  1. Луганській облдержадміністрації, Мінбуду, МНС, МОЗ, Мінагрополітики, Мінтрансзв’язку і Мінсім’ямолодьспорту організувати роботу  мобільних  пунктів  забезпечення  жителів міста,  насамперед  інвалідів та осіб похилого віку, гарячим харчуванням і невідкладною медичною допомогою, залучивши громадські організації та волонтерів, а також забезпечити відновлення роботи дошкільних навчальних закладів та створення умов для  цілодобового перебування  в  них усіх  дітей дошкільного віку,  в тому числі у вихідні дні,  до ліквідації наслідків аварії.

  2. Мінтрансзв’язку забезпечити виконання аварійно-відбудовних робіт у м. Алчевську з використанням сил і засобів Укрзалізниці із залученням у разі потреби інших субпідрядних організацій.

  3. Мінбуду разом з МНС, МВС та Луганською облдержадміністрацією забезпечити створення умов для діяльності спеціальної комісії з розслідування причин виникнення аварії на мережах тепловодопостачання м. Алчевська та за результатами її роботи внести пропозиції щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

  4. Мінсім’ямолодьспорту, МОЗ, Мінтрансзв’язку, Мінфіну, Мінекономіки, МОН, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, Закарпатській, Миколаївській, Запорізькій, Луганській та Одеській облдержадміністраціям забезпечити  разом  з  Державним управлінням справами оздоровлення дітей шкільного  віку у  Міжнародному дитячому центрі "Артек" та інших оздоровчих закладах, у  тому  числі перевезення  до  місць оздоровлення  і  у зворотному напрямку дітей і супроводжуючих їх осіб, а також медичне  обстеження   дітей та організацію   навчально-виховного процесу.

  5. Мінбуду, Луганській облдержадміністрації, МНС, МОН, МОЗ і Мінпраці затвердити до 10 лютого 2006 р. комплексний план заходів  щодо забезпечення стабільного функціонування системи теплопостачання                             м. Алчевська,   передбачивши в ньому децентралізацію  теплопостачання   насамперед   житлових   будинків, навчальних  закладів,  закладів  охорони здоров’я,  інших об’єктів соціальної сфери, а також етапи проведення робіт та джерела їх фінансування.

  6. Мінбуду, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям розглянути у десятиденний строк питання про стан виконання Загальнодержавної     програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004—2010 роки та за результатами розгляду підготувати пропозиції щодо першочергових заходів реформування житлово-комунального господарства.

  7. Мінбуду, Мінпаливенерго, Мінекономіки, Мінфіну, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити підготовку до 25 лютого 2006 р.   матеріалів до всеукраїнської наради з метою обговорення пропозицій щодо першочергових заходів реформування житлово-комунального господарства.

  8. Раді  міністрів  Автономної  Республіки  Крим,   обласним, Київській  та  Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити у тижневий строк проведення перевірки стану  усіх мереж  теплопостачання та  вжити  невідкладних вичерпних заходів до запобігання виникненню аварійних ситуацій.

  9. Луганській облдержадміністрації:

  поінформувати до 10 лютого 2006 р. Кабінет Міністрів України про хід ліквідації наслідків аварії в мережі теплопостачання м. Алчевська;

  разом з Мінфіном, Мінекономіки та МНС забезпечити фінансування в повному обсязі відповідних заходів.

  Прем’єр-міністр України                                                  Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 33