• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 9 лютого 2006 р. № 127

  Київ

  Про розподіл обсягів субвенції з державного
  бюджету місцевим бюджетам для фінансування
  у 2006 році програм — переможців Всеукраїнського
  конкурсу проектів та програм розвитку місцевого
  самоврядування  2005 року  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити розподіл обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для фінансування у 2006 році програм — переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2005 року (далі — субвенція), згідно з додатком.

  2. Територіальним органам Державного казначейства перераховувати субвенцію на рахунки відповідних розпорядників коштів місцевих бюджетів за умови здійснення пропорційного співфінансування за рахунок місцевого бюджету згідно з укладеними договорами між відповідним органом місцевого самоврядування, проект або програму якого визнано переможцем, і дирекцією Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (далі — дирекція Конкурсу).

  3. Державному казначейству подавати щокварталу до 10 числа наступного місяця Міністерству фінансів і дирекції Конкурсу відомості про використання коштів субвенції.

  4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям:

  довести інформацію про обсяги субвенції до відповідних розпорядників коштів місцевих бюджетів;

  надіслати до 20 січня 2007 р. дирекції Конкурсу відомості про використання субвенції для інформування до 15 лютого Кабінету Міністрів України.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд. 39