КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

ПОСТАНОВА

 

від 1 лютого 2006 р.  № 103

Київ

 

Про внесення зміни до пункту 7 Положення
про ранги державних службовців

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 7 Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 р. № 658 (ЗП України, 1996 р., № 14, ст. 370, Офіційний вісник України, 2005 р., № 14, ст. 713), зміну, виклавши його в такій редакції:

“7. За сумлінну працю державному службовцю у разі звільнення з державної служби у зв’язку з виходом на пенсію може бути присвоєно черговий ранг поза межами відповідної категорії посад, якщо він має найвищий ранг у такій категорії посад.

Державному службовцю, якому присвоєно ранг поза межами категорії посад у зв’язку з виходом на пенсію достроково відповідно до Закону України “Про зайнятість населення”, на пільгових умовах або у зв’язку з визнанням його інвалідом I чи II групи у період перебування на державній службі та який потім повернувся на державну службу, вдруге ранг поза межами категорії посад не присвоюється”.

 

Прем’єр-міністр України           Ю. ЄХАНУРОВ

Інд.19