• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 28 січня 2006 р.  № 41-р

  Київ

  Про уповноваження на представництво
   інтересів Кабінету Міністрів України в колективному
   трудовому спорі між всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями та Кабінетом Міністрів України

  З метою забезпечення оперативного вирішення питань формування примирних органів, здійснення представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході вирішення колективного трудового спору між всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями та Кабінетом Міністрів України, зареєстрованого 16 листопада 2005 р. Національною службою посередництва і примирення:

  1. Надати Міністру праці та соціальної політики Саханю І. Я. повноваження щодо представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході примирних процедур з вирішення колективного трудового спору між всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями та Кабінетом Міністрів України з правом підписання угод про утворення примирних органів, організацію їх роботи, вирішення зазначеного спору або окремих вимог профспілок, визначення посадових осіб відповідних центральних органів виконавчої влади для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в роботі примирних органів.

  2. Мінфіну, Мінекономіки і Мін’юсту визначати за зверненням Міністра праці та соціальної політики Саханя І. Я. посадових осіб для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході вирішення колективного трудового спору.

   

            Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.26