• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 25 січня 2006 р.  № 58

   

  Київ

   

   

  Деякі питання Департаменту з питань адміністрування

  акцизного збору і контролю за виробництвом та

  обігом підакцизних товарів

   

   

  Кабінет Міністрів України  постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 7 серпня    2001 р. № 940 “Про заходи щодо посилення державного контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та справлянням  акцизного  збору”  (Офіційний вісник України, 2001 р., № 32, ст. 1469; 2002 р., № 8, ст. 344) такі зміни:

  у пункті 2:

  в абзаці другому слово “начальник” замінити словом “директор”;

  в абзацах другому і третьому слова “начальником Департаменту” замінити словами “директором Департаменту”;

  у пункті 4:

  абзац перший доповнити словом “прирівнюються”;

  абзац другий виключити.

  2.  Державній податковій адміністрації внести зміни до Положення про Департамент з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів, визначивши також його основними завданнями:

  проведення контролю за показниками спиртовимірювальних апаратів, пломбування місць можливого доступу до спирту на брагоректифікаційних апаратах підприємств – виробників спирту та спиртовмісної продукції всіх форм власності у порядку, визначеному Державною податковою адміністрацією;

  здійснення контролю за відвантаженням спирту та за наявністю спеціальних технічних пристроїв, які фіксують в електронному вигляді дані про обсяг відвантаженого спирту та використання денатуруючих домішок.

   

   

  Прем’єр-міністр України                                                                                            Ю. ЄХАНУРОВ

   

   

   

   


  Інд.34