• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 13 січня 2006 р.  № 19

  Київ

  Про заходи щодо удосконалення
  системи державних закупівель

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити у складі Міністерства економіки Департамент державних закупівель як урядовий орган державного управління.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Міністерству економіки:

  подати у місячний строк Кабінетові Міністрів України проект Положення про Департамент державних закупівель;

  підготувати у двомісячний строк проект Указу Президента України “Про встановлення відзнаки Президента України “Кращий постачальник товарів, робіт і послуг для державних потреб”;

  разом із Службою безпеки створити державну спеціалізовану інформаційну систему в Інтернет для розміщення розпорядниками бюджетних коштів інформації про проведення державних закупівель.

  4. Міністерству охорони здоров’я у місячний строк:

  подати пропозиції стосовно визнання такими, що втратили чинність, актів Кабінету Міністрів України, які обмежують конкуренцію між учасниками процедури закупівлі, а також переглянути власні акти;

  затвердити склад експертних комі­сій та залучати спеціалістів науково-лікувальних закладів до проведення експертизи відповідності медико-технічним вимогам лікарських засобів та виробів медичного призначення, закупівля яких здійснюється за державні кошти.

  5. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити планування державних закупівель та їх здійснення відповідно до затвердженого річного плану закупівлі товарів, робіт і послуг.

   

  6. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вжити заходів до створення окремих структурних підрозділів з питань координації державних закупівель, що здійснюватимуться за рахунок місцевих бюджетів, у межах граничної чисельності працівників.

    Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.18