• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 24 грудня 2005 р. № 1278

  Київ

  Деякі питання спрямування у 2005 році коштів
  Фонду загальнообов’язкового державного соціального
  страхування на випадок безробіття на здешевлення
  кредитів для створення нових робочих місць


  Відповідно до статті 80 Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок спрямування коштів Фонду загальнообов’яз­кового державного соціального страхування на випадок безробіття на здешевлення кредитів для створення нових робочих місць, що додається.

  2. Голові постійно діючої конкурсної комісії, утвореної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2005 р. № 318 “Про удосконалення механізму виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 17, ст. 905), забезпечити розроблення та затвердження за погодженням з Національним банком умов конкурсу для визначення уповноважених банків, кредити яких для створення нових робочих місць можуть бути здешевлені відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, та опублікування результатів конкурсу.

  3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 22 січня 2005 р. № 85 “Про затвердження Порядку спряму­вання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на створення нових робочих місць для працівників вугільної промисловості, вивільнених у зв’язку із закриттям шахт, членам їх сімей та членам сімей загиблих шахтарів” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 4, ст. 218).

            Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.26