• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 23 грудня 2005 р. № 1264

  ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному бюджеті
  для фінансової підтримки культурологічних видань та видань
  літературно-художнього напряму


  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури і туризму за програмою “Фінансова підтримка культурологічних видань та видань літературно-художнього напрямку” (далі — бюджетні кошти).

  2. Бюджетні кошти спрямовуються на підтримку:

  друкованих періодичних культурологічних видань, засновником яких є Міністерство культури і туризму, шляхом перерахування їх державним підприємствам “Редакція журналу “Пам’ятки України: історія і культура” та “Газетно-журнальне видавництво Мінкультури”;

  інших культурологічних видань (мистецькі видання — альбоми, каталоги, буклети; нотні видання) та періодичних видань літературно-художнього напряму.

  3. У разі витрачання бюджетних коштів не в повному обсязі їх перерозподіл у межах бюджетних призначень, затверджених Міністерству культури і туризму Законом України “Про Державний бюджет України на 2005 рік”, здійснюється в установленому порядку.

  4. Складення і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  _____________________