ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 грудня 2005 р. №1253

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови
Кабінету Міністрів України
від 13 травня 2004 р. № 631


1. На часткову зміну абзацу першого пункту 1 постанови затвердити склад Міжвідомчої робочої групи з питань координації та контролю за реалізацією проекту “Модернізація державної податкової служби
України — 1”, що додається.

2. У Положенні про Міжвідомчу робочу групу з питань координації та контролю за реалізацією проекту “Модернізація державної податкової служби України — 1”, затвердженому зазначеною постановою:

1) в абзаці другому пункту 4 і пункту 5 та в абзаці шостому пункту 6 слова “із звітування перед громадськістю” замінити словами “зв’язків з громадськістю”;

2) у пункті 5:

в абзаці другому:

слово “Держкомзв’язку” замінити словом “Мінтрансзв’язку”;

слова “Мінфіну”, “МЗС”, “Держкомтелерадіо, СБУ, Національної телекомпанії, Національної радіокомпанії” виключити;

доповнити абзац після слів “народні депутати України” словами “(за згодою)”;

в абзаці третьому слова “Національного банку, Держмитслужби, Пенсійного фонду” виключити;

в абзаці четвертому слова “Держкомзв’язку”, “Пенсійного фонду” виключити, а слова “інформацією — представники” замінити словами “інформацією — народні депутати України (за згодою), представники”.

_________________________