• In English

 •  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 21 грудня 2005 р.  № 1260

  ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК
  видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та
  виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення
  експортних операцій


  1. Цей Порядок визначає механізм видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів (далі — сертифікат) для здійснення експортних операцій.

  2. Дія цього Порядку поширюється на всіх суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форми власності, що здійснюють експортні операції з лісоматеріалами та виготовленими з них пиломатеріалами (далі — експортери).

  3. Сертифікат є обов’язковим документом під час здійснення експорту лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.

  4. Сертифікат видається на кожну партію лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів,  оформлену одним товаросупровідним документом, і діє протягом 60 днів з дати його видачі.

  5. Для отримання сертифіката експортери подають обласному управлінню лісового господарства Держкомлісгоспу заяву за встановленою Комітетом формою, до якої додається копія (з обов’язковим пред’явленням оригіналу) товарно-транспортної або залізничної накладної про придбання лісо- та пиломатеріалів, або лісорубного квитка (для постійних лісокористувачів).

  6. Експортери несуть відповідальність за достовірність інформації в поданих ним документах.

  7. Сертифікат видається у день подання документів.

  У разі наведення неповної або недостовірної інформації у документах, передбачених пунктом 5 цього Порядку, експортерам в одноденний строк письмово повідомляється про відмову у видачі сертифіката з обгрунтуванням причин.

  Відмова у видачі сертифіката може бути оскаржена в установленому законодавством порядку.

  _____________________