• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  Від 15 грудня 2005 р.  № 522-р

  Київ

  Про утворення робочої групи з питань
  сприяння органам місцевого самоврядування
  у встановленні меж м. Києва

  1. Погодитися з пропозицією Київської міськдержадміністрації щодо утворення робочої групи з питань сприяння органам місцевого самоврядування у встановленні меж м. Києва (далі — робоча група).

  2. Затвердити керівником робочої групи Першого віце-прем’єр-міністра України Сташевського С. Т.

  Керівнику робочої групи:

  визначити у двотижневий строк її персональний склад;

  залучати у разі потреби до роботи групи представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових установ і громадських організацій.

  3. Робочій групі:

  вивчити проблемні питання, пов’язані з узгодженням меж м. Києва з територіями Козинської селищної ради, Старобезрадичівської та Підгірцівської сільських рад Обухівського району, Ходосівської сільської ради Києво-Святошинського району, Гнідинської і Вишеньківської сільських рад Бориспільського району, Зазим’янської, Пухівської та Калинівської сільських рад Броварського району та Хотянівської сільської ради Вишгородського району, а також з передачею території Коцюбинської селищної ради, яка відповідно до Закону України “Про державно-правовий експеримент розвитку місцевого самоврядування в місті Ірпені, селищах Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське Київської області” включена до Ірпінського регіону, до відання Київської міської ради;

  забезпечити надання практичної допомоги і сприяння органам місцевого самоврядування у встановленні меж м. Києва.

   

  4. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади забезпечити надання робочій групі необхідних матеріалів та інформації, а також сприяти у вирішенні питань, пов’язаних з виконанням покладених на неї завдань.

   

   

  Прем’єр-міністр України                                                                                                                                                  Ю. ЄХАНУРОВ

   

   

   

   

   

   

  Інд.39