• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  Від 7 грудня 2005 р.  № 510-р

  Київ

  Про виділення коштів для проведення
  першочергових робіт з ліквідації наслідків
  стихійного лиха на території Чернівецької області

  1. Виділити Чернівецькій облдержадміністрації 11165,7 тис. гривень для проведення невідкладних першочергових аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 17 — 22 серпня 2005 р. на території Вижницького, Герцаївського, Глибоцького, Заставнівського, Новоселицького, Путильського і Сторожинецького районів та м. Чернівців.

  Мінфіну здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Погодитися з пропозицією Мінекономіки щодо здійснення відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” Чернівецькою облдержадміністрацією закупівлі товарів, робіт і послуг для проведення аварійно-відбудовних робіт з метою створення нормальних умов для життєдіяльності населення зазначених у пункті 1 районів і м. Чернівців, що постраждали від стихійного лиха, шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій.

  3. Чернівецькій облдержадміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Мінекономіки, Мінфіном і Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства обсяги розподілу виділених коштів у розрізі об’єктів, що зазнали руйнування внаслідок стихійного лиха;

  подати до кінця 2005 року Мінекономіки, Мінфіну, Міністерству будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства і Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

   

  Прем’єр-міністр України                                   Ю.ЄХАНУРОВ

   

  Інд. 33