• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Додаткової угоди № 2 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України (ENPI/2013/024-517). Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на підписання зазначеної Угоди. Слід зазначити, що укладення Додаткової угоди дозволить продовжити строк дії Угоди на 2 роки (до 27.11.2020 року) і отримати відповідні кошти на реформування державного управління, в тому числі на реформу управління державними фінансами на місцевому і регіональному рівнях, на загальну суму 55 млн євро.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 листопада 2017 р. № 835-р

  Київ

  Про підписання Додаткової угоди № 2 між Урядом
  України та Європейською Комісією, що діє від імені 
  Європейського Союзу, до Угоди про фінансування
  Програми підтримки секторальної політики —
   Підтримка регіональної політики України
  (ENPI/2013/024-517)
  Схвалити проект Додаткової угоди № 2 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені  Європейського Союзу, до Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України (ENPI/2013/024-517).

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Додаткову угоду.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 52