• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між Урядом України та Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи (РЕЦ ЦСЄ) про правовий статус РЕЦ ЦСЄ та відкриття його представництва в Україні. Заступника Міністра екології та природних ресурсів з питань європейської інтеграції Миколу Кузя уповноважено на її підписання. Відкриття представництва згаданої міжнародної організації в Україні дозволить розширити співробітництво у сфері охорони навколишнього природного середовища, сприятиме виконанню міжнародних зобов'язань України та наближенню національного екологічного законодавства до законодавства ЄС, обміну досвідом, залученню міжнародних експертів, розробленню аналітичних матеріалів щодо екологічного стану в Україні тощо.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 листопада 2017 р. № 830-р

  Київ

  Про підписання Угоди між Урядом України та Регіональним
  екологічним центром для Центральної та Східної Європи
  (РЕЦ ЦСЄ) про правовий статус РЕЦ ЦСЄ та відкриття
  його представництва в Україні


  Схвалити проект Угоди між Урядом України та Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи (РЕЦ ЦСЄ) про правовий статус РЕЦ ЦСЄ та відкриття його представництва в Україні.

  Уповноважити заступника Міністра екології та природних ресурсів з питань європейської інтеграції Кузя Миколу Степановича підписати зазначену Угоду.

  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75