• In English
 • Уряд погодив перетворення державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" у приватне акціонерне товариство. Рішення прийняте на виконання Закону України "Про ринок електричної енергії", яким Кабінету Міністрів доручено провести корпоратизацію підприємства, що здійснює диспетчерське управління об'єднаною енергосистемою України та передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 листопада 2017 р. № 829-р

  Київ

  Про погодження перетворення державного
  підприємства “Національна енергетична
  компанія “Укренерго” у приватне
  акціонерне товариство


  1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо перетворення державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго” (код згідно з ЄДРПОУ 00100227) у приватне акціонерне товариство, 100 відсотків акцій якого належать державі.

  2. Установити, що майно, яке забезпечує цілісність об’єднаної енергетичної системи України та диспетчерське (оперативно-технологічне) управління, магістральні та міждержавні електричні мережі, що перебувають на балансі державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”, закріплюються за приватним акціонерним товариством, утвореним в процесі перетворення зазначеного підприємства, на праві господарського відання та не підлягають відчуженню. 

  Прем’єр-міністр України                                                                В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37