• In English
 • Уряд прийняв рішення, якими надано право Національному антикорупційному бюро за погодженням з Міністерством фінансів визначати особливості направлення своїх працівників у відрядження. Це дозволить НАБУ прийняти власний порядок відрядження працівників з урахуванням специфіки їх діяльності.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 22 листопада 2017 р. № 880

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 13
  постанови Кабінету Міністрів України
  від 2 лютого 2011 р. № 98

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98 “Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 11, ст. 488; 2016 р., № 81, ст. 2685), виклавши абзац перший в такій редакції:

  “13. Особливості направлення у відрядження військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, які проходять службу в органах і підрозділах цивільного захисту, працівників Національного антикорупційного бюро визначаються за погодженням з Міністерством фінансів відповідно Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Національним антикорупційним бюро, Управлінням державної охорони, Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.”.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73