• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству внутрішніх справ України на 2017 рік. Це дозволить забезпечити виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без установлення інвалідності колишнім працівникам міліції.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 листопада 2017 р. № 834-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків державного
  бюджету, передбачених Міністерству внутрішніх
  справ на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  1) зменшення їх обсягу за програмами:

  1001010 “Керівництво та управління діяльністю Міністерства внутрішніх справ України” на 2 760 тис. гривень;

  1001050 “Реалізація державної політики у сфері внутрішніх справ, забезпечення виконання завдань і функцій органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України” на 19 231,2 тис. гривень;

  2) збільшення їх обсягу за програмою 1007020 “Забезпечення діяльності підрозділів, установ та закладів Національної поліції України” на 21 991,2 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству внутрішніх справ — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

   Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29