• In English
 • Уряд виділив кошти на проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 21 вересня 2017 р. на території Житомирської області. З резервного фонду державного бюджету 50 068,108 тис. гривень буде виділено на подолання наслідків надзвичайної негоди, що супроводжувалась сильними поривами вітру, блискавками, потужною зливою та аномальним за своїм розміром градом.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 листопада 2017 р. № 832-р

  Київ

  Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних
  робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що
  склалася 21 вересня 2017 р. на території
  Житомирської області


  1. Виділити Житомирській облдержадміністрації 50 068,108 тис. гривень для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 21 вересня 2017 р. на території Житомирської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Житомирській облдержадміністрації:

    затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з проведенням аварійно-відновних робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 28 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75