• In English
 • Уряд заснував державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні. Стипендії молодим вченим призначатимуть до Дня Гідності та Свободи, терміном на один рік за вагомий внесок у розвиток демократичних гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти та зміцнення міжнародного авторитету України у п'яти номінаціях: стипендія імені Дмитра Максимова; стипендія імені Назарія Войтовича; стипендія імені Романа Гурика; стипендія імені Устима Голоднюка; стипендія імені Юрія Поправки. У кожній номінації щороку визначатимуть п'ять стипендіатів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 15 листопада 2017 р. № 857

  Київ

  Про заснування державних іменних стипендій
  найкращим молодим вченим для увічнення подій
  Революції Гідності та вшанування подвигу
  Героїв України — Героїв Небесної Сотні


  З метою увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Заснувати державні іменні стипендії найкращим молодим вченим за вагомий внесок у розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти та зміцнення міжнародного авторитету України у таких номінаціях:

  стипендія імені Дмитра Максимова;

  стипендія імені Назарія Войтовича;

  стипендія імені Романа Гурика;

  стипендія імені Устима Голоднюка;

  стипендія імені Юрія Поправки.

  У кожній номінації щороку визначається п’ять стипендіатів.

  2. Міністерству освіти і науки разом з Міністерством фінансів у тримісячний строк розробити та подати Кабінетові Міністрів України Положення про державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73